Roeirace Lemmer 2012

 

Datum: 5 mei 2012
Afstand: 22,8 km
Roeirace Lemmer - Iepen Fryks Kampioenskip Sloeproeien 2012
 
Klasse Naam Plaats roeier Echte roeitijd Roei snelheid vermogen Sec sneller
DAMES  
1 H Gia Light Rutten 8 2:58:28 2,13 53,60 0
2 H Mare Australis Emmeloord 8 3:01:35 2,09 49,98 154
3 1 Danser Harlingen 6 3:04:02 2,06 46,98 314
4 2 de Buffel Muiden 8 2:39:15 2,39 42,90 631
5 2 Murk Koudum 8 3:06:41 2,04 35,78 966
6 1 Jan van den Berg Urk 10 2:44:24 2,31 35,06 1155
HEREN  
1 H Twirre Makkum 8 2:13:43 2,84 116,60 0
2 H Grutte Bear Joure 8 2:21:56 2,68 106,20 166
3 H Trewes 2 Aldeboarn 8 2:28:52 2,55 104,24 226
4 H Hjoed 'n Makkie 2 Franeker 8 2:33:02 2,48 101,95 257
5 H Oksewiel I Terherne 8 2:30:41 2,52 101,46 267
6 H Brandaris Terschelling 8 2:12:50 2,86 99,99 218
7 1 t Pulletje Katwijk 10 2:17:46 2,76 99,68 257
8 H Zuyderzee H8 Muiden 8 2:13:48 2,84 96,61 320
9 H Azorean High-10 Katwijk 10 2:00:48 3,15 96,45 272
10 H Razende Snol Rutten 8 2:24:15 2,63 95,67 357
11 H Brijbek Workum 8 2:45:19 2,30 94,78 481
12 H Orkaan Harlingen 8 2:21:09 2,69 91,45 428
13 H Trewes 1 Aldeboarn 8 2:34:01 2,47 90,75 464
14 2 Cor de Bruin 2 Rotterdam 8 2:22:05 2,67 89,46 502
15 H Turftraper Nij Beets 8 2:44:03 2,32 88,89 579
16 H Anthony van Hoboken Rotterdam 8 2:15:52 2,80 88,16 519
17 H Zeesteeg Makkum 8 2:14:24 2,83 84,10 451
18 H Steenbok Sint Nyk 8 2:32:05 2,50 83,30 480
19 H Sloepweesje Leiderdorp 8 2:47:16 2,27 83,15 791
20 1 Kromme Dick Harlingen 8 2:18:44 2,74 79,14 584
21 2 Doorhaler Utrecht 10 2:30:32 2,52 78,33 888
22 2 Curved Wood Weesp 8 2:17:29 2,76 73,00 661
23 H Te Maru Tollebeek 8 2:52:31 2,20 71,68 1151
24 1 Dikkertje Krimpen a/d Lek 10 2:41:35 2,35 71,05 1267
25 H Mercator Rotterdam 8 2:20:27 2,71 69,36 953
26 H Gebr.van Amerongen Weesp 8 2:23:33 2,65 68,82 811
27 H Evert Deddes Rotterdam 8 2:26:09 2,60 67,00 1084
28 1 Moby Dick Urk 12 2:05:44 3,02 65,23 1256
29 1 Rotterdammer II Rotterdam 8 2:46:56 2,28 63,77 1185
30 1 Haal an Antje Nes Ameland 8 2:59:00 2,12 62,62 1456
31 3 Pollux Den Helder 8 2:40:37 2,37 60,42 1387
32 1 Jan van Schaffelaar Nulde 8 2:20:51 2,70 60,27 1305
33 1 Amazone Weesp 8 2:24:30 2,63 52,05 1071
34 1 Averij Duiven 8 3:13:51 1,96 51,08 1974
35 1 Bertha Amsterdam 10 3:04:00 2,07 51,00 2179
36 3 Hubert Jans 2- 10 Lelystad 10 2:37:26 2,41 49,77 1885
37 1 Zeeotter II Franeker 8 2:51:43 2,21 47,84 2017

Terug naar het overzicht